Aktualności

Wygrać wybory, dokończyć rewolucję "Solidarności"

Przed nami kolejna rocznica solidarnościowej rewolucji - pamiętnych strajków i Porozumień Sierpniowo-wrześniowych, które rozpoczęły pokojowy proces odzyskiwania przez Polskę niepodległości, a przez nasz naród - podmiotowości, pracowniczej i obywatelskiej. Bez „Solidarności” nie byłoby drogi do wolności oraz szansy na budowę zasobnej i sprawiedliwej Ojczyzny wszystkich Polaków.

Czytaj więcej

PO - to polityczna grupa przestępcza

Platforma Obywatelska nie jest normalną opozycją, ale zorganizowaną grupą przestępczą o charakterze politycznym. Przewodził jej D. Tusk, E. Kopacz, W. Rostowski i inni, teraz przewodzą G. Schetyna, sekretarz generalny partii St. Gawłowski, przewodniczący klubu parlamentarnego Sł. Neumann, czy szef komitetu wyborczego K. Brejza. O innych mafiozach nie wspominam.

Czytaj więcej

Stowarzyszenie Porozumienie Katowickie 1980 przyłącza się do protestu

"Niestety, z bólem i trwogą musimy stwierdzić, że Maryja, Matka Boga Najwyższego i nasza ukochana Matka, na naszej polskiej ziemi jest obrażana, i to poprzez profanację cudownego, od wieków świętego dla wielu Polaków Jej wizerunku ‒ obrazu Matki Bożej Częstochowskiej" – mówił biskup sosnowiecki Grzegorz Kaszak w homilii wygłoszonej na Jasnej Górze w przeddzień uroczystości NMP Częstochowskiej.

Czytaj więcej

Siemoniak potwierdził, że PO zniesie ustawę dezubekizacyjną? Mocna odpowiedź legendarnego opozycjonisty

Dzisiaj w Polskim Radiu wiceszef Platformy Obywatelskiej Tomasz Siemoniak stwierdził, że przyjęta przez rząd PiS i realizowana ustawa dezubekizacyjna jest "absurdalna" i potwierdził, że gdy PO dojdzie do władzy, to obali tę regulację. - Dla mnie SB była organizacją zbrodniczą in extenso, samą w sobie. Faryzejskimi są próby gadania, że ktoś tam tylko troszeczkę był, że ktoś nie szkodził, że ktoś był szyfrantem, że ktoś tam sprzątał. Wszyscy, którzy pracowali w zbrodniczej organizacji dobrowolnie, szli tam, bo chcieli, dla apanaży, dla wygody, bo przywileje SB były niesamowite wobec losu reszty obywateli - tak na wypowiedź Siemoniaka odpowiedział opozycjonista w czasach PRL Andrzej Rozpłochowski.

Czytaj więcej

Rachoń spytał działaczy antykomunistycznych o Wałęsę. Nie przebierali w słowach!

Dziś Sąd Apelacyjny w Gdańsku podtrzymał wyrok I instancji i orzekł, że Lech Wałęsa musi przeprosić Jarosława Kaczyńskiego za twierdzenie, że prezes PiS jest odpowiedzialny za katastrofę smoleńską. Pytani o ten wyrok byli działacze opozycji antykomunistycznej, Andrzej Rozpłochowski i Ryszard Majdzik, nie szczędzili słów krytyki pod adresem byłego prezydenta i podkreślali, jak ważny dla polskiej demokracji jest wyrok wydany przez gdański sąd.

Czytaj więcej

Intelektualny bełkot i kłamstwa totalnej opozycji

Zacznę od jednego przykładu. Ostatnio Paweł Rabiej publicznie stwierdził mniej więcej tak: jestem zwolennikiem małżeństw homoseksulanych, bo jest to rozwiązanie bardzo konserwatywne. Tego typu gaworzenie dowodzi, że człowiek, który piastuje stanowisko wiceprezydenta stolicy Polski - nie ma zielonego pojęcia, czym w sensie ideowym jest konserwatyzm i plecie co mu ślina na język przyniesie, bez poczucia odpowiedzialności za swoje słowa. Prawda jest taka, że rozwiązaniem konserwatywnym w sprawach małżeństwa, jest wyłącznie związek między mężczyzną i kobietą. Oczywiście mam na myśli konserwatyzm amerykański, nie tak zdemoralizowany jak w tej kwestii jest już konserwatyzm europejski, np. brytyjski. Natomiast pseudo małżeństwa homoseksualne są rozwiązaniem, które na całym świecie i w Polsce, promuje współczesna globalna lewica. Konserwatyzm nie zdemoralizowany panie Rabiej oznacza wierność zasadom życia danym człowiekowi od Boga w 10 Przykazaniach Mojżesza i w zgodzie z prawem naturalnym. Bezbożna polityka dzisiejszych środowisk lewicowych te tradycyjne wartości chrześcijańskie przedstawia jako rzekomo nietolerancyjne i z życia dzisiejszych ludzi usiłuje je wyrugować, stawiając znak równości między nimi, a swoimi breweriami.

Czytaj więcej